برگزاری نشست به اشتراک‌گذاری دستاوردهای کنگره موبایل 2015 (MWC2015)

تاریخ درج: 1394/02/13
برگزاری نشست به اشتراک‌گذاری دستاوردهای کنگره موبایل 2015 (MWC2015)
این نشست با هدف آشنايي مدیران، تصمیم‌گیران و فعالان صنعت ICT کشور با آخرين فناوري‌ها و دستاوردهاي اين صنعت در ساختمان مركزي بنياد مستضعفان برگزار شد.

در اين جلسه كه با سخنراني محمود جراحي معاون توسعه خدمات بنياد و ارائه گزارش جامع از برگزاري اين كنگره همراه بود، به ارائه آخرين نظرات و ايده‌هاي مديران ارشد شركت‌هاي تاثیرگذار صنعت ICT در حوزه بین‌الملل پرداخته شد.

پس از این سخنرانی، رسول سرائیان عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران از دیدگاه یک اپراتور به بررسی موضوع تحولات و نوآوری‌های رخ داده در دنیا پرداخت و پیشنهاداتی برای همگامی این صنعت در کشور با تحولات دنیا ارائه داد. 

از مباحث عمده ارائه شده در اين سمينار مي‌توان به آخرين وضعيت و تكنولوژي مورد استفاده اين صنعت در جهان و مقايسه آن با ايران، وضعيت شركت‌هاي اينترنتي و نرم‌افزاري معتبر جهان، ارائه‌دهندگان تجهيزات صنعت ICT و همچنين شركت‌هايي از صنايع ديگر مرتبط با ICT مانند خودروسازي، اقتصادي، سلامت و بهداشت و دولت‌ها اشاره كرد.

در پایان سمينار که با استقبال خوب و حضوري چشمگير مديران، مسئولان و كارشناسان ICT كشور برگزار گردید، پنلی با حضور محمود جراحی، معاون توسعه خدمات بنیاد، رسول سرائیان، عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و فریدون قاسم زاده، مدیرعامل شرکت افرانت تشكيل و پرسش و پاسخ بين حاضرين برگزار شد.

علاقه‌مندان جهت دریافت فایل‌های ارائه و همچنین ویدئوی ضبط شده این نشست مي‌توانند به نشاني اينترنتي http://www.tiny.cc/mwc2015 مراجعه نمایند.